Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo stebėjimo sistemos

Turto saugumo kontekste itin populiarios vaizdo stebėjimo sistemos, kurios gali būti orientuotos į tam tikrą objektą ar didesnę teritoriją. Šiandien vaizdo stebėjimo sistemos aktualios ne tik įmonėms, viešosioms teritorijoms, dideliems sandėliavimo ar kitos paskirties plotams, tačiau tokias sistemas savo teritorijoje įsirengia ir dažnas fizinis asmuo. Vaizdo stebėjimo sistemos leidžia jaustis saugiau, suteikia patikimumo, o nutikus vagystės ar kitiems atvejams padeda rasti kaltininkus.

Ar galima vaizdo stebėjimo sistemą susimontuoti pačiam?

Nors iš pirmo žvilgsnio tokios sistemos montavimas gali pasirodyti nesudėtingas, visgi jis tiesiogiai susijęs su sistemos funkcionalumu bei Jūsų saugumu. Todėl montavimo darbus geriau patikėti specialistams. Mūsų komanda dirba itin kruopščiai, tad užtikriname operatyvumą ir darbų kokybę.

Kodėl verta įsirengti vaizdo stebėjimo sistemą?

Tokia sistema yra labai gera investicija į Jūsų turto bei Jūsų pačių saugumą. Ne paslaptis, jog technologijos tobulėja, tačiau drauge neatsilieka ir įsilaužėliai – jie išmano, kaip lengvai susidoroti su paprastais apsaugos sprendimais, štai kodėl tikslinga investuoti į modernesnių įrenginių montavimą.

Vaizdo stebėjimo sistema kiaurą parą fiksuos vaizdus iš to ploto, į kurį nukreiptos kameros. Tai gali būti tam tikras objektas namuose ar lauke, o taip pat ir patalpa, kiemas ar dar didesnė teritorija.

Įvykus įsilaužimui vaizdo stebėjimo sistema gali padėti lengviau identifikuoti nusikaltėlius.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis vaizdo stebėjimo sistemą?

  • Pajungimo būdas. Pastarasis gali būti laidinis ir belaidis. Neretai pasirinkimą lemia kaina – tuomet prioritetas teikiamas laidinėms sistemoms. Tačiau bevielės, nors ir brangesnės, tačiau pigiau kainuoja jų įrengimas.
  • Kur montuojama. Įvertinkite, ar vaizdo stebėjimo sistema reikalinga laukui ar vidaus patalpoms.
  • Kiek kamerų reikia. Reikalingam kamerų skaičiui įtakos turi teritorijos ar vidaus patalpų plotas. Geriausia kamerų skaičiaus nustatymą patikėti specialistams.


UAB „Aknera“ vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas: kodėl verta rinktis mus?

Mūsų sukaupta patirtis, turimos žinios bei signalizacijų, stebėjimo sistemų montavimo įgūdžiai leidžia Jums siūlyti aukštos kokybės paslaugas, atliepti į kiekvieno kliento poreikius. Atliekame visus vaizdo stebėjimo sistemos montavimo darbus ir paruošiame ją naudojimui. Naudodamiesi mūsų paslaugomis nuo pečių nusimesite didžiulę naštą ir sutaupysite brangaus laiko.

Jei aktualus vaizdo stebėjimo sistemos montavimas Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje gera kaina, susisiekite.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis