Saulės elektrinių sistemos

Saulės elektrinių sistemos

Šiandien pastebimas itin aukštas susidomėjimas saulės elektrinėmis ir tai tikrai pelnytai – sprendimas modernus, efektyvus ir finansiškai naudingas. Jei ir Jūs svarstote įsirengti saulės elektrinę, susisiekite su mūsų komanda – atsakysime į klausimus, suteiksime vertingos informacijos, padėsime pasirinkti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į Jūsų elektros suvartojimo poreikius bei kitus ypatumus.

Kokiu principu veikia saulės elektrinė?

Tokioje saulės elektrinėje gaminama elektros energija. Natūralu, jog saulėtą dieną jos pagaminama daugiau. Reikalingas kiekis naudojamas esamuoju momentu, o tokia momentinė energija yra nemokama, tačiau energijos perteklius siunčiamas į ESO – čia jis saugomas ir už tai reikia susimokėti. Tačiau įvertinus pasaugojimo mokestį elektros energija vis vien gaunasi kur kas pigesnė. Tiesa, saugomas elektros energijos kiekis grįžta tada, kai elektrinė jo pagamina nepakankamai, pavyzdžiui, naktimis ar žiemą.
Svarbu tai, nuo ko priklauso saulės elektrinės efektyvumas. O jam įtakos daugiausia turi trys aspektai: saulės kiekis, į kurią pusę elektrinė nukreipta ir koks stogo pasvirimo kampas. Geriausia, jei elektrinė bus toje stogo pusėje, kuri žvelgia į pietus, pietryčius ar pietvakarius. 

Į ką atsižvelgti, renkantis saulės elektrinės modulius?

Priimant tokį sprendimą rekomenduojama pasidomėti saulės modulių gamintojais ir prioritetą teikti pripažintiems bei puikiai vertinamiems. Jei saulės elektrinę užsisakysite iš mūsų, užtikriname, kad Jus pasieks aukščiausios kokybės kriterijus atitinkantys gaminiai.
Kitas aspektas – monokristaliniai ar polikristaliniai moduliai. Pirmieji pasižymi mažesniu defektų skaičiumi, aukštesniu efektyvumu, tačiau drauge ir didesne kaina. Polikristaliniai saulės moduliai sudaryti iš didelio skaičiaus ištirpdytų silicio fragmentų ir kadangi celėje turi daug kristalų, tai jų sandūrose gali atsirasti didesnis defektų skaičius. Šie moduliai išsiskiria mažesniu efektyvumu, bet ir kainuoja pigiau, palyginti su monokristaliniais.

Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą galingumą, norint, kad saulės elektrinė demonstruotų maksimalų našumą. Šiame kontekste tikslinga pasikonsultuoti su profesionalais – mielai atsakysime į klausimus ir padėsime nuspręsti, koks galingumas aktualus Jums.

UAB „Aknera“ saulės elektrinių montavimas: kodėl verta rinktis mus?

  • ilgametė patirtis;
  • atsakingumas;
  • dėmesys kiekvienam klientui;
  • operatyvumo ir kokybės suderinimas;
  • aukštus kriterijus atitinkanti įranga;

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis