Įėjimo kontrolės sistemos

Įėjimo kontrolės sistemos

Plačioje apsaugos sistemų įvairovėje itin populiarios yra įėjimo kontrolės sistemos, kurių pritaikymo diapazonas ypač platus – jos pasirenkamos biurams, sandėliavimo, gamybinėms ar kitos paskirties patalpoms, parduotuvėms, automobilių stovėjimo aikštelėms, taip pat ir individualiems namams, daugiabučiams ir kt. Saugumo kontekste šių sistemų vaidmuo labai reikšmingas, tad jei domina įėjimo kontrolės sistemos montavimas, mūsų komanda tai atliks atsakingai bei profesionaliai.

Kokia įėjimo kontrolės sistemų nauda?

Nesunku nuspėti iš pavadinimo, jog tokios sistemos montuojamos įėjimo į tam tikras patalpas ar lauko teritoriją zonoje. Kertinė jų funkcija – apriboti patekimą į teritoriją, taip užkertant kelią patekti nepageidaujamiems asmenims.

Įėjimo kontrolės sistemos gali padėti apsisaugoti nuo vagysčių ar kitos įsilaužėlių padarytos žalos.

Biuruose, gamybinėse patalpose, laboratorijose ir pan. montuojamos įėjimo kontrolės sistemos gali padėti sekti darbuotojų srautus, vesti darbo apskaitą.

Kaip pasirinkti įėjimo kontrolės sistemą?

Įėjimo sistemų įvairovė gana plati, tad įvertinkite savo poreikius bei galimybes. Galite rinktis pagal tai, kokiu būdu personalas ar namo, daugiabučio gyventojai pateks į patalpas: su kodais, specialiomis kortelėmis, raktais. Visi kiti, praėjimo teisės neturintys, turės skambinti per telefonspynę.

Įėjimo kontrolės sistemos gali būti be apskaitos ir su apskaita. Pastaruoju atveju bus speciali programėlė, kurioje matysis, kada koks asmuo, kuris turi kortelę, praėjo. Programėlėje galima apriboti tam tikrų asmenų patekimą, vesti darbo apskaitą ir pan.

UAB „Aknera“ įėjimo kontrolės sistemų montavimas: kodėl verta rinktis mus?

Džiaugiamės savo kompetentingų specialistų komanda, kuri jau sukaupusi ilgametę patirtį, daug žinių bei įgūdžių šioje srityje. Garantuojame aukštą paslaugų kokybę, punktualumą, atsakomybę ir atsižvelgimą į klientų poreikius.

Ne paslaptis, jog net geriausia kontrolės sistema, jei bus sumontuota netinkamai, neatliks savo funkcijos idealiai. Tad siūlome pasirūpinti profesionalų montavimo paslaugomis. Įėjimo kontrolės sistemos montavimo kaina priklauso nuo darbo apimčių, objekto ypatumų. Jei aktualios paslaugos Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje, susisiekite.

Jei nežinote, kokia įėjimo kontrolės sistema tinkamiausia Jums, patarsime ir padėsime apsispręsti. Mums svarbus kiekvienas klientas, nepriklausomai nuo darbų apimčių.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis