Perimetro saugos sistemos

Perimetro saugos sistemos

Tiek verslo subjektai, tiek fiziniai asmenys siekia kiek įmanoma labiau apsaugoti savo turtą. Vienas iš sprendimų tai padaryti efektyviai yra perimetro apsauga. Variantas ypač aktualus transporto priemonių aikštelėms, gamybinėms teritorijoms, sandėlių, logistikos centrų teritorijoms, taip pat ir individualių namų sklypams ar kt. Jeigu ir Jums aktualus profesionalus perimetro saugos sistemos montavimas, siūlome mūsų komandos paslaugas patrauklia kaina.

Kokia perimetro apsaugos paskirtis ir nauda?

Kaip sako pavadinimas, ši saugos sistema skirta apsaugoti tam tikrą perimetrą. Tai gali būti įmonių teritorijos, automobilių ar kitos technikos aikštelės, sklypai, sandėlių teritorijos ir kt. Perimetro saugos sistemas sudaro tam tikras kompleksas įvairių įrenginių ir priemonių, kuriuos privalu itin atsakingai sumontuoti, siekiant maksimalios šių sistemų naudos.

Perimetro apsauga leis įsilaužimą fiksuoti dar ankstyvoje stadijoje, kai tik nepageidaujamas asmuo peržengs saugomos teritorijos ribą.

Kaip pasirinkti perimetro apsaugos sistemą?

Perimetro saugos sistemų pasirinkimas gana platus, todėl tikslinga atsakingai įvertinti individualius poreikius.

Pirmiausia nuspręskite, ar apsauga reikalinga visam plotui, ar atskiroms didelio ploto teritorijoms. Kitas aspektas – kaip ilgai sauga reikalinga. Įvertinkite, ar aktuali nuolatinė teritorijos apsauga, ar domina tik vienkartinis, t. y. trumpalaikis, saugumas, pavyzdžiui, su vertingu kroviniu stovinčioms transporto priemonėms, tam tikrą laiką vykdomiems statybų darbams.

Perimetro apsaugos sistemų yra įvairių, tarkime, veikiančios infraraudonųjų spindulių barjerų principu, kabelinės, radijo banginės ir kt. Kiekviena iš jų turi savus ypatumus, privalumus bei trūkumus, todėl atsižvelkite į asmeninius poreikius, galimybes ir pasirinksite teisingai.

UAB „Aknera“ perimetro apsaugos sistemos įrengimas: kodėl verta rinktis mus?

Visi savo turtą stengiamės apsaugoti maksimaliai, tiesa? Tačiau ar žinote, jog net ir itin brangios perimetro apsaugos sistemos neatliks savo funkcijų maksimaliai gerai, jei bus sumontuotos netinkamai. Apsaugos sistemų įrengimas yra labai svarbus, todėl siūlome nesiimti šių darbų patiems, o pasitikėti mūsų komanda. Šioje rinkoje veikiame jau seniai, išmanome visus niuansus, garantuojame kokybę, punktualumą, atsakingumą.

Jei domina perimetro saugos sistemų montavimas, susisiekite telefonu ar e. paštu.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis