Priešgaisrinės signalizacijos sistemos

Priešgaisrinės signalizacijos sistemos

Gaisras yra negailestingas ir sunaikina visa, ką paliečia. Todėl priešgaisrinė signalizacija yra gera investicija į savo bei savo turto saugumą. Šiandien tokio tipo signalizaciją renkasi ne tik įmonės biurams, sandėliams, gamybinės paskirties pastatams, tačiau ir fiziniai subjektai, siekdami maksimaliai apsisaugoti nuo gaisro išplitimo ir jo sukeliamų padarinių.

Kas yra priešgaisrinė sistema?

Priešgaisrinė sistema aptikusi gaisrą nedelsiant informuoja apie tai signalu. 
Koks šios signalizacijos veikimo principas? Patalpose pakilus temperatūrai arba dūmams viršijus jų lygio normą signalizacija sureaguoja. Priklausomai nuo sistemos nustatymų, garsinis signalas gali būti ne vienintelis aspektas, kaip signalizacija praneša apie pavojų – galimas ir informavimas trumpąja SMS žinute, per saugos tarnybą ar kt.
Nors gaisro signalizacijos įrengimas gali pasirodyti nesudėtingas, visgi siekiant maksimalaus saugumo tikslinga darbus patikėti specialistams, kurie garantuos, jog signalizacijos sistema bus sumontuota tinkamai.

Kodėl verta įsirengti priešgaisrinę signalizaciją?

Gaisras gali kilti dienos ar nakties metu, gali įsiplieksti Jums nesant namuose, tad signalizacija būtų tas garantas, užtikrinantis apsaugą visą parą. Būsite tikri, jog kilus gaisrui apie jį sužinosite dar tada, kai jis nespės išplisti, tad bus kur kas didesnė tikimybė išsaugoti turtą, gyvybes.
Signalizacijos įrengimas – vienkartinė investicija, kuri pasiteisins ilgalaikėje perspektyvoje.

Kokią priešgaisrinę signalizaciją rinktis?

Nusprendę įsirengti apsaugą nuo gaisro turėsite kelis pasirinkimus:

  • Laidinė. Aukštas patikimumas, šimtaprocentinis veikimas. Trūkumas – reikia išvedžioti laidus, kas gali tapti neigiamu aspektu, kai namai jau įrengti. Šis sprendimas turėtų būti apgalvotas dar statybų proceso metu.
  • Belaidė. Variantas tiks, jei nenorite dar daugiau laidų namuose, taip pat tai bus išeitis, jei apie apsaugą nuo gaisro pagalvosite jau tada, kai atlikti vidaus apdailos darbai.

Turėsite apsvarstyti ir tai, kokius daviklius rinktis. Esti du tipai: dūminiai ir šiluminiai. Pastarieji reaguoja į temperatūros pokyčius, o dūminiai – į dūmus. Abu variantai geri, dūminiai net reaguoja operatyviau, tačiau verta žinoti, jog dūminiai davikliai nebus geras sprendimas patalpoms, kuriose yra židinys, krosnelė, kur gaminamas maistas ir pan.
Jei nežinote, kokią priešgaisrinę signalizaciją rinktis, mūsų specialistai patars ir padės priimti sprendimą.

UAB „Aknera“ priešgaisrinės signalizacijos įrengimas: kodėl verta rinktis mus?

Kiekvienam iš Jūsų garantuojame atsakomybę, patikimumą. Vertiname visus klientus, atsižvelgiame į jų poreikius. Savo darbe remiamės ilgamete patirtimi ir siekiame aukščiausių tikslų. Susisiekite, jei domina priešgaisrinės signalizacijos Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje gera kaina.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis