Įsilaužimo signalizacijos

Įsilaužimo signalizacijos

Signalizacijos biuruose montuojamos jau seniai, o štai dar prieš kurį laiką signalizacija name ar bute buvo prabangos dalykas. Tačiau šiandien dažnas investuoja į savo bei savo turto saugumą. Vienas populiariausių pasirinkimų – įsilaužimo signalizacijos, kurios, kaip sako pavadinimas, atlieka apsaugos nuo įsilaužimų funkciją. O vagys šiais laikais gana sumanūs, todėl net aukštos kokybės langai bei durys ar ant jų montuojamos grotos ne visuomet sulaiko ilgapirščius. Taigi būsto, biuro ar kitos paskirties pastato, jame esančios turto apsaugai tikslinga pasirinkti signalizaciją.

Signalizacijos veikimo principas

Nors signalizacijų tipų yra įvairių, tačiau visų jų paskirtis – užfiksuoti pavojų bei apie jį pranešti garsiniu signalu. Signalizacijos komplektacijoje esantys jutikliai užfiksuoja judesius, pokyčius, pavojų ir informaciją apie tai perduoda elementui, kuriame ji apdorojama. Be pastarųjų, signalizaciją sudaro ir daug laidelių, maitinimo šaltinis, montavimo elementai ir kt. Tačiau nesusidarykite klaidingos nuomonės, jog įsilaužimo signalizacija yra labai elementari ir paprasta sistema, kurią nesunku sumontuoti. Šių darbų nerekomenduojame imtis patiems, jei nesate profesionalas. Net pati brangiausia signalizacija maksimaliai neatliks savo funkcijos, jei bus įrengta netinkamai. Tad jei aktualus įsilaužimo signalizacijos montavimas, siūlome savo komandos paslaugas patrauklia kaina.

Kodėl verta įsirengti įsilaužimo signalizaciją?

Kertinis signalizacijos pranašumas prieš kitus apsaugos būdus yra tas, kad ji „budri“ visą parą, kiekvieną dieną, todėl galite būti garantuoti, jog Jūsų namai, biuras ar kitas pastatas ir jame esantis turtas, taip pat Jūs patys būsite saugūs.

Signalizacija naudinga tuo, jog išlaidos yra vienkartinės – mokate už įrangą ir montavimą, o toliau mėgaujatės apsauga be papildomų investicijų.

Šiuolaikinės, modernios signalizacijos atveria neaprėpiamas galimybės valdyti signalizacijas net per atstumą!

Kokią signalizaciją rinktis?

Apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos gali būti:

  • Laidinės. Patikima, patogu, pigiau. Tinka renovuojamiems, remontuojamiems bei naujai statomiems pastatams, butams. Tai populiariausias sprendimas.
  • Bevielės. Tiks, jei yra poreikis montuoti signalizaciją be laidų. Veikimas grįstas radijo bangomis. Šis variantas brangesnis.
  • Mišrios. Sujungia laidinių ir bevielių signalizacijų ypatumus bei privalumus.

Jei nežinote, kuris variantas tinkamiausias Jums, mūsų specialistai padės pasirinkti.

UAB „Aknera“ įsilaužimo signalizacijų įrengimas: kodėl verta rinktis mus?

Mūsų komanda turi ilgametę patirtį šiame sektoriuje, todėl garantuojame operatyvumą ir patrauklų kainos bei kokybės santykį. Sukauptos žinios leidžia klientams patarti ir padėti pasirinkti. Susisiekite, jei domina įsilaužimo signalizacijos Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje gera kaina.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis