Įkrovimo stotelės

Įkrovimo stotelės

Sparčiai populiarėjant elektromobiliams ir naudotojams įsitikinant jų privalumais iškyla poreikis didinti ir elektromobilių įkrovimo stotelių skaičių. O jos įsikurti gali ne tik viešosiose vietose, tačiau ir individualių namų zonose. Tad jei vairuojate elektromobilį, krovimo stotelė šalia namų bus labai patogus sprendimas. 

Kodėl verta namuose turėti įkrovimo stotelę?

Pirmiausia, turėdami įkrovimo stotelę prie namų elektromobilį galėsite krauti tada, kada reikia ir kada patogu Jums. Negana to, krovimas bus greitesnis bei saugus. Palyginti su krovimu naudojant įprastą elektros rozetę, krovimo stotelė tikrai maloniai nustebins laiko atžvilgiu.
Privalumas yra ir tas, kad krovimo stotelę nesudėtinga įrengti gyvenamojo namo zonoje. Puiki vieta jai bus garažas, kiemo zona, kurioje laikote automobilį, taip pat tokią stotelę galite turėti ir gyvendami daugiabutyje – ją įrengti galima nuosavoje Jūsų automobilio stovėjimo vietoje.

Didelis privalumas šiuolaikiniam naudotojui yra ir patogus valdymas bei išmanūs sprendimai, todėl jei įsirengsite išmaniąją krovimo stotelę, tai naudodamiesi programėle lengvai ir patogiai reguliuosite ne tik krovimo laiką, bet ir greitį. Išmaniąjame įrenginyje galėsite sekti ankstesnių krovimų istoriją.

Kaip išsirinkti tinkamą elektromobilio krovimo stotelę?

Renkantis, kokia įkrovimo stotelė labiausiai tiks Jūsų namams reikės įvertinti du aspektus: elektromobilio priimama galia ir Jūsų būsto turimas elektros įvadas. Pavyzdžiui, jei Jūsų namo įvadas yra apie 10 kW, didelė tikimybė, kad galią reikės didinti. Tokiu atveju iš anksto įvertinkite to galimybes. Labai svarbu, kad turėtumėte tiek elektros galios, kiek reikia elektromobiliui įkrauti.

UAB „Aknera“ įkrovimo stotelės montavimas: kodėl verta rinktis mus?

Galite išsirinkti pačią geriausią, brangiausią įkrovimo stotelę, tačiau jos privalumais nepasinaudosite, jei pastaroji bus sumontuota nekokybiškai. O dar turint omeny, kad tai tiesiogiai susiję su elektra, tai darbus tikrai geriau patikėti šios srities profesionalams. Štai kodėl mūsų komandos paslaugos bus geras pasirinkimas Jums.
Dirbame atsakingai, dėmesingai, garantuojame profesionalumą. Taip pat patarsime ir padėsime pasirinkti, jei nežinote, kokia krovimo stotelė tinkamiausia Jums.

Tad jei domina krovimo stotelės ir jų montavimas Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje, susisiekite.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis