Apie mus

Apie mus

Savo veiklą pradėjome 2007 m. ir sėkmingai ją vystome toliau. Siūlome aukščiausius kokybės standartus atitinkančias inžinierinių sistemų projektavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas.

Įmonės veikla: konsultacija, projektavimas, montavimas, pardavimai, priežiūra (pramoninės, buitinės, specialiosios paskirties sistemos).

Įranga, kuria prekiauja UAB "Aknera" yra sertifikuota Lietuvoje. Įmonės "Aknera" darbuotojai suteiks  kvalifikuotą informaciją visais rūpimais klausimais ir pasiūlys geriausią, mažiausiai sąnaudų reikalaujantį variantą šiems tikslams pasiekti.

UAB „Aknera” yra licencijuota Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos ir turi teisę atlikti elektros įrenginių iki 1000V įrengimo bei eksploatacijos darbus. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti, ilgametę patirtį sukaupę savo sričių profesionalai. Įmonės veikla apdrausta Verslo civilinės atsakomybės draudimu. 
Mūsų įmonė atlieka elektrotechnikos, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, silpnų srovių inžinerinių sistemų projektavimo, montavimo ir priežiūros darbus.

Pasirūpinsime visa šių sistemų įrengimo eiga – nuo priešprojektinio pasiūlymo parengimo, biudžeto sudarymo, techninio bei darbų projekto paruošimo iki montavimo ir sistemos priežiūros po visų darbų atlikimo.

Savo klientams mes garantuojame patikimumą, stabilumą ir profesionalumą. Mumis pasitiki didžiausi Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centrai, medicinos įstaigos bei kitos solidžios bendrovės.

Pagrindinė buveinė Vilniuje, Pavilnionių 53/1.

Įmonės direktorius - savininkas Andrius Kneziauskas.

Mūsų komanda

Ramunė Kneziauskienė
Direktorė
ramune@aknera.lt
Andrius Kneziauskas
Komercijos direktorius
andrius@aknera.lt
Darius Kneziauskas
Darbų vadovas
darius@aknera.lt
Gintaras Rudinskas
Projektų vadovas
gintaras@aknera.lt
Vitalis Kairiūkštis
Vadybininkas
ofisas@aknera.lt

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis