Pastatų valdymo ir automatizavimo sistemos

Pastatų valdymo ir automatizavimo sistemos

Šiandieninės technologijos jau, regis, mažai kuo gali nustebinti. Turime labai plačias galimybes mėgautis komfortu ir drauge mažinti išlaidas. Itin patogiam pastatų valdymui nepamainomos yra modernios, patikimos bei funkcionalios pastatų valdymo ir automatizavimo sistemos. Pastarosios labai tinka biurams, verslo centrams, ugdymo įstaigoms, viešbučiams ir kitų paskirčių pastatams.

Kodėl verta turėti pastatų valdymo ir automatizavimo sistemą?

Tokia sistema užtikrins maksimalų komfortą nededant beveik jokių pastangų. Ji leis labai patogiai valdyti patalpų temperatūrą, apšvietimą, oro kokybę, vėdinimą ir pan. Šie aspektai susiję ne tik su patalpose esančių žmonių patogumo, komfortiška aplinka, bet ir su elektros bei kitomis sąnaudomis, kurias efektyviai optimizuosite.

Šildymo, vėdinimo ir kitų sistemų sujungimas į vieną bendrą pastatų valdymo sistemą suteikia progą pastatus eksploatuoti tvariai, ženkliai mažinti išlaidas.

Tokios sistemos leidžia patalpų temperatūrą, oro kondicionavimą ir kitus elementus reguliuoti tiek bendrai, tie atskirose patalpose, kas suteikia progą paprastai užtikrinti visų darbuotojų komfortą. Tai svarbu, nes mikroklimato kokybė glaudžiai susijusi su nuotaika, darbingumu, našumu.

Sistemos automatizavimas leidžia labai patogiai ir paprastai bei operatyviai valdyti visus procesus – žmogiškųjų išteklių įsikišimo reikia labai minimaliai. Negana to, sistema parengs reikalingas išsamias ataskaitas.

Kaip išsirinkti tinkamą pastatų valdymo ir automatizavimo sistemą?

Renkantis pastatų valdymo ir automatizavimo sistema tikslinga pasikliauti specialistų pozicija. Mūsų komandoje dirbantys profesionalai įvertins jūsų poreikius, pastato ypatumus, kokios funkcijos aktualios ir parinks idealiausią variantą.

UAB „Aknera“ pastatų valdymo ir automatizavimo sistemos: kodėl verta rinktis mus?

Jei aktualios pastatų valdymo sistemos, apimančios apšvietimo, energijos paskirstymo, šildymo, vėdinimo, liftų, įėjimo bei kitą kontrolę, susisiekite su mūsų komanda – parinksime geriausius sprendimus. Specialistai įvertins pastato dydį, išplanavimą ir kitus reikšmingus parametrus bei pateiks patraukliausią pasiūlymą.

Rinkoje nesame naujokai, todėl patikiname, jog siūlome tik aukštos kokybės produktus bei paslaugas. Remiamės sukaupta patirtimi, žiniomis, turime kompetentingų specialistų komandą. Vertiname kiekvieną klientą ir visiems pasiūlome geriausią sprendimą.

Tad jei domina pastatų valdymo ir automatizavimo sistemos bei jų montavimas Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje, susisiekite.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis