Rekuperacinės sistemos

Rekuperacinės sistemos

Patalpų mikroklimatas yra itin glaudžiai susijęs su mūsų komfortu, gera savijauta, nuotaika, darbingumu. Sutikite, būti, pavyzdžiui, tvankiose patalpose tikrai menkas malonumas, tiesa? Gali reikėti labai nedaug laiko, kol pasijusime praradę energingumą, vangūs ir pan. Todėl tai, koks oras tvyro patalpose, kuriose leidžiame laiką, yra labai reikšmingas kriterijus. O komfortą užtikrinti gali kokybiška rekuperacijos, kondicionavimo sistema.

Kuo svarbi rekuperacija?

Ši sistema sprendžia sandarumu pasižyminčio namo vėdinimo problemas ir drauge leidžia  panaudoti labai didelę dalį iš patalpų išmetamos šilumos. Rekuperacinė sistema užtikrins, kad oras patalpose būtų šviežias bei gaivus. Ši sistema garantuos nuolatinę oro kaitą, o tai sumažins dulkių, alergenų kaupimąsi, gali padėti užkirsti kelią pelėsiui.
Dar vienas rekuperacinės sistemos privalumas – ji geba grąžinti šilumą šitaip gerokai sumažindama sąnaudas šilumos energijai šildymo sezonu.

Kaip pasirinkti tinkamiausią rekuperacinę sistemą?

Renkantis rekuperacinę sistemą tikslinga atsižvelgti į jos naudingumo koeficientą – geresnis variantas bus tas, kurio naudingumo koeficientas aukštesnis. Tačiau ne mažiau svarbu ir atlikti šiokius tokius „namų darbus“ prieš nusprendžiant, kokią sistemą pasirinkti. Taigi labai svarbu iš anksto paskaičiuoti patalpų oro kiekį, jo srautus bei įvertinti natūralaus oro judėjimo ypatumus.
Siekiant maksimalaus komforto tikslinga atkreipti dėmesį ir į nurodomą sistemos triukšmingumą.

Patalpų oro kondicionavimas ir jo privalumai

Jei vėdinimas skatina oro judėjimą, tačiau neveikia jo temperatūros, tai kondicionavimas išsiskiria tuo, jog užtikrina oro cirkuliavimą, tačiau drauge ir pasirūpina jo atvėsinimu. Tokia sistema ima orą iš patalpų, jį atvėsina (arba pašildo) ir grąžina atgal. Šiuolaikiniai biurai, viešosios įstaigos ar kitų paskirčių pastatai jau sunkiai įsivaizduojami be kondicionavimo, tad nenuostabu, jog šios sistemos vis dažniau pasirenkamos ir individualiems būstams. Kondicionavimas efektyviai pasirūpina puikiu mikroklimatu tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku.

UAB „Aknera“ rekuperacijos, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montavimas: kodėl verta rinktis mus?

Pirmiausia, kiekvienam iš Jūsų siūlome atsakingą ir dėmesiu klientui grįstą bendradarbiavimą. Visuomet atsakome į klausimus ir patariame. Jums siūlome tik aukštos kokybės rekuperacijos,  vėdinimo bei kondicionavimo sistemas ir užtikriname profesionalų jų montavimą. 

Jei aktualios šios paslaugos Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje, susisiekite.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis