Pasikalbėjimo sistemos

Pasikalbėjimo sistemos

Pavadinimas neleis suklysti, kam tokios sistemos skirtos – pokalbiui. Tiesa, priklausomai nuo to, kur ir kaip jos naudojamos, esti keli tokių sistemų variantai, pavyzdžiui, darbuotojų pasikalbėjimo sistemos arba tos, kurios montuojamos prie tvoros, vartų, lauko durų ar pan. Jei kaip tik dabar žvalgotės kokybiškos ir funkcionalios pasikalbėjimo sistemos namams, biuro ar kitai erdvei, mūsų asortimente išsirinksite tai, kas atitiks ir poreikius, ir finansines galimybes. Negana to, mūsų specialistai gali pasirūpinti ir precizišku tokių sistemų montavimu, tad nuo savo pečių galėsite nusimesti visus rūpesčius!

Pasikalbėjimo sistemų įvairovė

Mūsų pasiūloje galite rinktis iš plačios pasikalbėjimo sistemų įvairovės: tiek nuo skirtų vienam abonementui, t. y. vienam namui, iki tų, kurios skirtos keliems ar net gana įspūdingam skaičiui abonementų, pavyzdžiui, biurų patalpų ar gyvenamųjų namų kompleksui.

Mūsų siūlomos pasikalbėjimo sistemos atstovauja žinomiems ir pripažinimo sulaukusiems prekių ženklams, tad galite būti tikri, jog gaminiai atitiks aukštus kokybei keliamus reikalavimus, bus patikimi ir ilgaamžiai.

Kuo pasiteisina darbuotojų pasikalbėjimo sistemos?

Tokios sistemos biuruose ar kitų paskirčių pastatuose, kur dirba daugiau darbuotojų, yra labai geras sprendimas, siekiant operatyvumo bei kuo efektyvesnės personalo komunikacijos. Diskusijos ir problemų sprendimai gali būti vykdomi nepaliekant savo darbo vietos ir taip užtikrinant visų darbuotojų patogumą bei efektyvų laiko taupymą.

Šios darbuotojų pasikalbėjimo sistemos itin populiarios biuruose, prekybos centruose, maitinimo įstaigose, sveikatos  priežiūros įstaigose ir kitur.

UAB „Aknera“ pasikalbėjimo sistemų montavimas: kodėl verta rinktis mus?

Neužtenka vien įsigyti kad ir labai gerą pasikalbėjimo sistemą – jos veikimas didele dalimi priklausys nuo to, kaip sistema bus sumontuota. Todėl siūlome nesiimti šių darbų patiems ar nepatikėti kitiems neprofesionalams. Pasikalbėjimo sistemos darbus perleiskite tik puikiai juos išmanantiems. Mūsų komanda turi sukaupusi patirties ir žinių, todėl drąsiai galime garantuoti aukštos kokybės paslaugas. Dirbame atsakingai, preciziškai, vertiname kiekvieną klientą ir siekiame maksimaliai gero rezultato.

Pasikalbėjimo sistemos ir jų montavimas – viskas iš vienų rankų - leis nepatirti jokių rūpesčių ir taupyti brangų savo laiką.

Jei aktualios pasikalbėjimo sistemos Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje, susisiekite su mūsų komanda.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis