Įgarsinimo sistemos

Įgarsinimo sistemos

Prekybos centruose, maitinimo įstaigose, biuruose bei daugelyje kitos paskirties pastatų dažnai girdime foninę muziką, kuri tarsi užpildo erdvę. Tik pagalvokite, kaip nejaukiai tylu būtų tokiose patalpose, jei neskambėtų lengvi tonai. Taigi, jei norite pasirūpinti savo klientų komfortu ir sukurti darbo vietoje, apsipirkimo, maitinimosi ar kitoje zonoje malonią atmosferą, jus turėtų sudominti įgarsinimo sistemos. Mūsų pasiūloje išsirinksite aukštos kokybės sprendimus.

Kodėl verta turėti įgarsinimo sistemą?

Kaip jau paminėjome, įgarsinimo sistema pasitarnaus fonui patalpose užpildyti. Švelni muzika nuteikia maloniai, leidžia lengvai susikaupti. Tokia spengiančios tylos alternatyva leis klientams, pirkėjams pasijusti laisviau.

Taip pat įgarsinimo sistema gali būti labai geras būdas viešai informacijai paskelbti, kurią reikia, kad išgirstų visi patalpose esantys asmenys.

Kokias galimybes suteikia įgarsinimo sistema?

Foninė muzika paprastai glaudžiai susijusi su nuotaika, emocijomis, tad pasirūpinkite, kad jūsų klientai, kolegos ar kiti asmenys patalpose jaustųsi labai gerai;
Tai, ką klientai girdi būdami jūsų erdvėje, nejučia jiems asocijuosis su jūsų prekėms, paslaugomis, prekės ženklu, todėl pasirūpinkite, kad jie kurtų tik palankias, malonias asociacijas;
Įgarsinimas patalpose susijęs ir su klientų atmetimo reakcija, tad pasirūpinkite, kad tokios būtų išvengta.


Kaip išsirinkti tinkamą įgarsinimo sistemą?

Renkantis, kokia įgarsinimo sistema labiausiai tiks Jūsų patalpoms, tikslinga atsižvelgti į patalpų plotą, lubų aukštį, nes tai turi įtakos akustikai. Geriausiai įrangos poreikį pagal plotą ir kitus reikšmingus aspektus apskaičiuos specialistai. Profesionalų pagalba užtikrins ir optimaliausius sprendimus, ir efektyvų laiko taupymą.

UAB „Aknera“ įgarsinimo sistemos: kodėl verta rinktis mus?

Jei domina garso sistemos parduotuvėms, maitinimo įstaigoms, pramogų erdvėms, įmonėms ar kitų paskirčių patalpoms, siūlome rinktis mūsų produkciją ir paslaugas. Parinksime geriausius produktus, profesionaliai sumontuosime, pajungsime sistemą ir paaiškinsime jos veikimo principus, kaip naudotis.

Rinkoje veikiame jau ne vienerius metus ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir savo kompetencijas. Garantuojame atsakingą požiūrį į kiekvieną klientą, profesionalumą, aukštą prekių ir paslaugų kokybę.

Tad jei domina įgarsinimo sistemos ir jų montavimas Vilniuje ar kitame mieste Lietuvoje, susisiekite jums patogiu būdu.

Aknera, UAB

Įmonės kodas: 301240880
PVM mokėtojo kodas: LT100003575417
Adresas: Pavilnionių g. 53-1, LT-12144 Vilnius
Mobilus telefonas: +37065230003   
El. pašto adresas: info@aknera.lt
Darbo laikas:  I-V 08.00-17.00

Susisiekite su mumis